PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235793}

Zaczarowana

Enchanted
6,4 87 072
oceny
6,4 10 1 87072
6,1 10
ocen krytyków
Zaczarowana
powrót do forum filmu Zaczarowana

Zakochałam się !!!

ocenił(a) film na 10

Wg mnie nagrody które dostał ten film są w pełni zasłuzone !!!

ocenił(a) film na 10
Veronica86

Dodam jeszcze ze Amy Adams wyglądala tak pięknie :)))))))

Veronica86

Dokładnie. Poszłam do kina na ten film zupełnie nieświadoma i spędziłam miło czas : ) Amy miała cudowne kreacje.

ocenił(a) film na 8
Veronica86

Film jest genialny. Cieszę się, że obejrzałam mimo niskiej ocenyna filmwebie i ledwie 40% w moim gustometrze, pewnie gdyby nie opis bym nie podchodziła do tego. Ale obejrzałam i jestem zachwycona. Po pierwsze genialne połączenie świata bajkowego z realnym, to taki Kosmiczny Mecz dla dziewczynek. Po drugie fajne zabawne dialogi, choć wiele bajkek teraz prezentują wysoki poziom i świetnie nadają się nie tylko dla dzieci, ale też zainteresują dorosłych. Po trzecie przepiękne zdjęcia i ponad wszystko kreacja Amy Adams, była rewelacyjna. Cieszę się, że nie wzieli do tej roli jakiejś blond barbie jak Hilary Duff, tylko zrobili królewne z dziewczyny o bardziej przeciętnym wyglądzie.

ocenił(a) film na 7
wrzos09

Mnie zachwyciły zwierzęta i kolorystyka-niesamowite zestawienia barw nie tylko kreacji,ale też smoczusi:):p I to ciekawe pomieszanie wątków z różnych bajek.......całkiem niezły film:)

ocenił(a) film na 8
Veronica86

Zgadzam się. Czasem w jakiś gówniany dzień potrzeba człowiekowi chociaż troche kolorów. To taki rodzaj, że jak oglądasz a czasami nawet nie chcesz to sie uśmiechasz. No bo kto by nie chciał miec swojego księcia. :)

ocenił(a) film na 2
Veronica86

Mi też się podobał. Może nie w moim stylu, ale jako komedia świetny!

Perenelle

Sympatyczny film na niedzielne popołudnie. No i kolejny do kolekcji z Nowy Jorkiem w tle. Super.

ocenił(a) film na 2
Veronica86

A według mnie ten film jest przesłodzony i kiczowaty. Wszędzie miłość, czyli temat, którego nie lubię, do tego nielogiczne zachowania bohaterów. Zupełnie nie dla mnie.

ocenił(a) film na 3
Veronica86

Jeżeli 86 to Twój rok urodzenia to jestem przerażona...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones